Platinum partner
11
Лет опыта
3
Верифицированные рекомендации
7
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
30
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
16302
Последний визит на сайт
сегодня
Аренда и продажа квартир в Киеве
В моем профиле только актуальные объекты!
Звоните, договоримся о просмотре!
С коллегами сотрудничаю.
Для собственников выгодные условия сотрудничества!
Всем хорошего дня! ☀️
tg: arendakievkvartir
inst: arendakievkvartir

Аренда коммерческой недвижимости (10)

  • 60 000 грн/мес
    600 грн/м²

    Воздвиженская ул., 20

    офисное помещение
    100 м²
    2013 год постройки
    сегодня
    БЕЗ % Воздвиженська 10А Є ВІДЕООГЛЯД Метро Контрактовали Площа Подол Офис 1 поверх Всього 3 поверхи (окрема будівля) З власною закритою територією 100м2 4 кабінети (без меблів) Санвузол Охорона Є паркомісця (окрема оренда) Безперебійна подача води та опалення Є можливість поставити свій генератор у дворі 600 грн/м2 включені експлуатаційні (фізособа, податки сплачує) Окремо комунальні Нижній Верхній Вал Межигврська Костянтинівська Кожумяцька Ярославська Хорива
    Риелтор
  • 20 000 грн/мес
    333 грн/м²

    Дмитрия Багалия ул. (Пожарского), 2

    помещение для оказания услуг
    60 м²
    сегодня
    Оренда нежитлового приміщення вул. Дмитра Багалія 2, Пожарського (Дніпровський район) 59,1 кв.м. Н/Ф, 1 поверх, фасад, вікна металопластик, централізоване опалення окремий вхід . Можливо під офіс, аптеку, салон краси, пошта, кавʼярню, магазин, зоомагазин, веткліника, грумінг або інше Найближчі станції метро – Чернігівська та Дарниця. Поруч бульвар Верховної Ради Черчилля Краківська Полуботка Лазаревського Будівельників Харківське шосе ТРЦ Проспект
    Риелтор
  • 25 000 грн/мес
    250 грн/м²

    Воздвиженская ул., 20

    офисное помещение
    100 м²
    2006 год постройки
    сегодня
    БЕЗ % Воздвиженська 10А tg: arendakievkvartir Подол метро Контрактова Площа Поштова Є Відеоогляд Мансарда (3 поверх). Кухня-вітальня + велика кімната + прохідна кімната +3 окремих кабінети + санвузол Каб. 28м.кв., 12.2м.кв., 10.3м.кв., 18.2м.кв., 8.8+2.8м.кв., 12.7м.кв., 4.8м.кв.( кухня), 3м.кв.( с.у.) =100.8м.кв. Оренда нал. 25000+ 25000(заставна)+ ком.послуги.(вода, вивезення сміття, опалення, дтек). Прибирання окремо. Також можна орендувати паркомісце Є охорона Нижній вал верхній глибочицька костянтинівська кожумʼяцька вознесенський
    Риелтор
  • 45 000 грн/мес
    500 грн/м²

    Заречная ул., 6 к5

    офисное помещение
    90 м²
    2024 год постройки
    сегодня
    Перша здача ЖК Славутич 2.0 Зарічна 6к5 Кухня (open-space) 2 окремих кабінета, балкон Передпокій Ванна кімната Санвузол Є планування Панорамні вікна Вид на Дніпро Лавру Родину Мати Генератор на будинок ЖК з власною інфраструктурою Метро 5 хвилин пішки Фора Нова Пошта Кавʼярні магазини аптеки через дорогу Спорт Лайф новус
    Риелтор
  • 25 000 грн/мес
    1 087 грн/м²

    Лабораторная ул., 14

    многофункциональное помещение
    23 м²
    1996 год постройки
    сегодня
    Діюча кавʼярня Здається як готовий бізнес Але можна розглянути під інший вид діяльності Є меблі Посудомийна, генератор льоду, холодильник Каво машина в оренді Прохідне місце, можна зробити літній майданчик Є відеоогляд
    Риелтор
  • 60 000 грн/мес
    619 грн/м²

    Ивана Выговского ул. (Маршала Гречка), 42

    многофункциональное помещение
    97 м²
    сегодня
    ЖК Варшавский + Выговского 44 Первый этаж Є ВІДЕООГЛЯД tg: arendakievkvartir 97м2 + терраса Open space + 2 кабінета (можливо відокремити і буде 3 кабінета), санузел с душем, мини-кухня, кладовая . На підлозі скрізь плитка Выход на террасу во двор Так же есть вход через парадное с двух сторон Отлично подойдет под салон красоты, IT офис , детский сад , юридические услуги, медицинский центр или любой другой бизнес по договоренности Душ бойлер кондиционеры Новый современный ремонт Первая сдача Потолки 3.4 , электрика 15квт Коммуналка 2000 грн + счетчики жилой тариф
    Риелтор
  • 2 000 $/мес
    25 $/м²

    Евгения Коновальца ул. (Щорса), 36-В

    многофункциональное помещение
    80 м²
    2011 год постройки
    сегодня
    Без комісії Є відеоогляд Коновальця, 36В, 1 поверх, Офіс 80 м2; вхід через центральний вхід Меблі та техніка в кабінетах Є кухня Є санвузол з ванною Також окремий туалет Рецепція з меблями Печерський район, метро Печерська
    Риелтор
  • 20 000 грн/мес
    625 грн/м²

    Бассейная ул., 3

    офисное помещение
    32 м²
    1911 год постройки
    сегодня
    Басейна 3А Є відеоогляд Нежитловий фонд 1 поверх, є кухня та душ Площа 30.2м2 + 15м2 дворик Приміщення з ремонтом, модна під бізнес Центр міста , дуже вигідне розташування є відеоогляд! Швидкий продаж Бессарабська площа Хрещатик майдан незалежності липки печерські лютеранська шовковична
    Риелтор
  • 1 000 $/мес
    13 $/м²

    Каховская ул., 58

    офисное помещение
    80 м²
    6 дней назад
    ЖК Каховськая 58, загальна площа 120м2. Площа оренди 80м2 (2 кабінети зайняті) 25-26 поверх Є Ecoflow комунальні навпіл. Прибирання входить в ціну оренди Кондиціонери в кожному кабінеті Охорона Аякс Тераса Міні-кухня Санвузол В будинку є генератор Нова пошта Метро Лівобережна
    Риелтор
  • 20 000 грн/мес
    333 грн/м²

    Дмитрия Багалия ул. (Пожарского), 2

    многофункциональное помещение
    60 м²
    6 дней назад
    Є відеоогляд Оренда нежитлового приміщення вул. Дмитра Багалія 2, Пожарського (Дніпровський район) 59,1 кв.м. Н/Ф, 1 поверх, фасад, вікна металопластик, централізоване опалення окремий вхід . Можливо під офіс, аптеку, салон краси, пошта, кавʼярню, магазин, зоомагазин, веткліника, грумінг або інше Найближчі станції метро – Чернігівська та Дарниця. Поруч бульвар Верховної Ради Черчилля Краківська Полуботка Лазаревського Будівельників Харківське шосе ТРЦ Проспект
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.